Hakkımızda

Kalite
Sıfır Hata
Sertifikalı Üretim
Geniş Makine Parkı

EFG Mühendislik Savunma ve Havacılık sektöründe Sheet Metal ve Talaşlı imalat alanlarında hizmet vermek üzere 2021 Haziran ayında OSTİM’de faaliyetlerine başlamıştır.

EFG Mühendislik özellikle lazer kesim, büküm ve kaynak konusunda son teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteye sahip ve uluslararası standartları karşılayan ürünler üretmekte ve geliştirmektedir.

Aynı zamanda firmamız sahip olduğu teknik kadrosunun 11 yılı aşkın savunma, havacılık mekanik tasarımı ve üretimi deneyimiyle, ileri mühendislik sistemlerinin arge ve tasarım süreçlerinde hizmet verme misyonuyla yola çıkmıştır.

EFG Mühendislik tüm bunları yaparken AS9100 Kalite Yönetim Sistem isterleri doğrultusunda süreçlerini yöneterek müşteri memnuniyetini ve mükemmel kaliteyi hedeflemektedir.

EFG Mühendislik önceliğini müşteri gereksinimleri ve ihtiyaçları olarak belirleyen, özgün, üretim ve maliyet odaklı, zamanında, fonksiyonel ve güvenilir mühendislik çözümleri sunma ülküsüyle hizmet veren bir kuruluş olacak ve bu anlayışla her zaman müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı sürdürecektir.