Ar-Ge ve Kalite

EFG'DE
AR-Ge ve KALİTE

EFG Mühendislik olarak üretimde kalite en temel amacımızdır. Müşterilerimize sadece iyi yapılmış bileşenler sağlamak için çabalamakla kalmıyoruz, aynı zamanda kendimizden üstün bir verimlilik ve hassasiyet seviyesi bekliyoruz.

EFG Mühendislik metal makine atölyemiz, yaptığımız her şeyin dikkatle izlenmesini ve izlenmesini sağlamak için kapsamlı kalite kontrol önlemlerine sahiptir.

AS9100 Rev D

AS9100 (IAQG) Kalite Yönetim Sistemi

AS9100 (IAQG) kalite yönetim sistemini benimsiyor olmamız yaptığımız her şeyin dikkatle izlenmesini ve izlenmesini sağlayan titiz bir inceleme sürecinden geçtiğimiz anlamına gelir. İyi belgelenmiş, tekrarlanabilir süreçlere ve kapsamlı bir kalite kontrol ve denge sistemine sahibiz. Projeleriniz için ne tür bir iş yapıyor olursak olalım, bu özen ve dikkatle çalışmaktayız.

Hedefimiz Sıfır Hata

AS9100 (IAQG) Kalite Yönetim Sistemi

Bu amaçla sadece bitmiş ürünleri müşterilerimize sunulmadan önce değil, aynı zamanda işleme süreci boyunca ara kontrol adımları ile hataları minimize ediyoruz

En başından beri mükemmelliğin peşindeyiz.

Hedefimiz Sıfır Hata

AS9100 (IAQG) Kalite Yönetim Sistemi

mechanism

Mekanik Tasarım

Mekanik Tasarım Bölümü alanında uzman kadrosuyla yurt içi – yurt dışı savunma, havacılık, otomotiv ve medikal sanayii firmalarına da hizmet vermektedir.
documents

Yerli Tasarım ve Ar-Ge

EFG Mühendislik yerli AR-GE ve Tasarım çalışmaları sayesinde yurtdışına bağımlığı azaltmayı ve ülkemizin ihtiyacı olan çözümler üretmeyi hedeflemektedir.
mechanism

Uçtan Uca çözüm

Tasarım faaliyetlerimiz müşteri taleplerine doğrultusunda detay tasarım, optimizasyon, test ve doğrulama, kalifikasyon, seri ürün teslimi gibi süreçlerin tümünü kapsamaktadır.
documents

Yazılım ve Test

Mühendislik yazılımlarımız ile tasarım faaliyetleri yürütülmekte ve yine gerekli yapısal simülasyonlar mühendislik yazılımlarımız ile yapılmaktadır.